Get Adobe Flash player

JUBILEUSZOWY X WOJEWÓDZKI FESTIWAL ARTYSTYCZNY LIŚĆ DĘBU - DĄBROWA 2009

W dniach 17-18 kwietnia ( piątek - sobota) 2009 r. w Zespole Szkół w Dąbrowie miała miejsce

IX edycja Wojewódzkiego Festiwalu Artystycznego „Liść Dębu” – Dąbrowa 2008.

Pierwszy dzień przesłuchań - piątek - SOLIŚCI

Jury w składzie:

Anna Łagiewa
Barbara Malinowska
Barbara Owsiak

Po przesłuchaniu wykonawców postanowiło przyznać następujące wyróżnienia i nagrody:

Kategoria klas I-III szkoły podstawowej

I miejsce : Wiktoria Czech, PSP Domecko

II miejsce: Judyta Wojtala PSP Tarnów Op.

III miejsce: Anna Dratwa, PSP Skorogoszcz

Wyróżnienie: nie przyznano

Kategoria klas IV-VI szkoły podstawowej

I miejsce: Karolina Pawęska, ZGS Branice

II miejsce: Aleksandra Jarosz, PSP nr 2 Opole

III miejsce: Aleksandra Kryńska, PSP nr 8 Brzeg

Wyróżnienie: Wiktoria Dudek, PSP Narok

Klaudia Borgusz, ZGS Branice

Kategoria klas I-III gimnazjum

I miejsce: Anna Lupzik ZGS Branice

II miejsce: Marta Krac Społ. Jęz. Gimn. w Opolu

III miejsce: Kamila Wojtala PG Tarnów Op.

Ewelina Grzywniak PG 3 Brzeg

Wyróżnienie: Karolina Sałatkiewicz PG 3 Brzeg

Monika Gabryelska PG 7 Opole

Nagroda Wójta Dąbrowy: Karolina Pawęska, ZGS Branice

Nagroda Dyrektora GOKiR w Dąbrowie: Anna Lupzik ZGS Branice


Drugi dzień przesłuchań - sobota - DUETY I ZESPOŁY

Jury w składzie:

Barbara Malinowska
Anna Łagiewa
Wiesława Pośpiech

po przesłuchaniu wykonawców postanowiło przyznać następujące wyróżnienia i nagrody:

DUETY

Kategoria klas I-III szkoły podstawowej

I miejsce – nie przyznano

II miejsce – Duet Siostrzany Emilia i Teresa Waliczek, PSP Domecko

III miejsce nie przyznano

Wyróżnienie: nie przyznano

Kategoria klas IV-VI szkoły podstawowej

I miejsce - nie przyznano

II miejsce Karolina Pawęska, Klaudia Bogusz, ZGS Branice

III miejsce Daria Skóra, Sandra Cichoń, PSP Izbicko

Wyróżnienie - nie przyznano

Kategoria klas I-III gimnazjum

I miejsce Natalia Gordzielik, Patrycja Glensk PG Tarnów Opolski

II miejsce Kornelia Cichoń, Katarzyna Wójcik, ZGSP Pawłowiczki

III miejsce Olga Gajda i Dominika Płaszczymąka, ZS Dąbrowa

Wyróżnienie - nie przyznano

ZESPOŁY

Kategoria klas I-III szkoły podstawowej

I miejsce Małe Łośki, PSP Łosiów

II miejsce Iskierki, PSP 3 Grodków

III miejsce Przyjaciele Figielka, ZS Dąbrowa

Wesoła Gromadka, PSP Włodzienin

Wyróżnienie: nie przyznano

Kategoria klas IV-VI szkoły podstawowej

I miejsce Iskra-Iskierki, ZGS Branice

II miejsce – Legato –PSP Skorogoszcz

Kalejdoskop –PSP 2 Opole
III miejsce- Scherzo – ZS Dąbrowa

Wyróżnienie: Rytmix - PSP 3 Grodków

Cantare 1 - ZGSP Pawłowiczki

Kategoria klas I-III gimnazjum

I miejsce - Śpiewograje- PG Tarnów Op.
II miejsce – Kaprys - ZS Dąbrowa

III miejsce- Duże Łośki – PG Łosiów

Wyróżnienie: Cantare 2 – ZGSP Pawłowiczki

Musica Viva - PG Biadacz


WYNIKI KONKURSU PLASTYCZNEGO
„IMPRESJE MUZYCZNE”
X WOJEWÓDZKIEGO FESTIWALU ARTYSTYCZNEGO „LIŚC DĘBU”
17 – 18 KWIETNIA 2009 R.

· KATEGORIA KLAS 1 – 3 SP:

I miejsce MIKOŁAJ ŻYTYŃSKI, kl. 3 PSP DĄBROWA

I miejsce KAMILA SZCZUREK, kl. 2 PSP nr1 OPOLE

II miejsce ZOFIA SOBKÓW, kl. 1 PSP ŁUBIANY

II miejsce DAMIAN STEFAN, kl. 3 PSP DĄBROWA

III miejsce AGNIESZKA KWIATKOWSKA, kl. 2 PSP nr1 OPOLE

III miejsce KACPER GAJDA, kl. 2 PSP nr1 OPOLE

III miejsce DANIELA PLIZGA, kl. 2 PSP nr1 OPOLE

· KATEGORIA KLAS 4 – 6 SP:

I miejsce MARCIN MARSZAŁEK, kl. 6 PSP nr 7 OPOLE

I miejsce ANNA RUDOLF, kl. 4 PSP SKOROGOSZCZ

II miejsce ALEKSANDRA JACEK, kl. 6 PSP nr 7 OPOLE

II miejsce KAROLINA ORZEŁ, PSP SKOROGOSZCZ

III miejsce KAROLINA JUSZCZAK, kl. 5 PSP DĄBROWA

III miejsce KATARZYNA ŻMUDA, kl. 4 PSP SKOROGOSZCZ

Wyróżnienie AGATA KUBICKA, kl. 5 PSP DĄBROWA

Wyróżnienie MARTA GRUSZKA, kl. 6 PSP DĄBROWA

Wyróżnienie WERONIKA BĄK, kl. 6 PSP DĄBROWA

Wyróżnienie KATARZYNA IWAŃSKA, kl. 6 PSP DĄBROWA

Wyróżnienie JAREK JUSZCZAK, kl. 6 PSP DĄBROWA

Wyróżnienie MARTA BIELA, kl. 6 PSP DĄBROWA

Wyróżnienie MICHAŁ KOZIOL, kl. 4 PSP nr 7 OPOLE

Wyróżnienie INEZA DREWNIAK, PSP SKOROGOSZCZ

Wyróżnienie OLIWIA GRZYBOWSKA, PSP SKOROGOSZCZ

Wyróżnienie MONIKA TUŃSKA, PSP SKOROGOSZCZ

· KATEGORIA KLAS 1 – 3 GIMNAZJUM:

I miejsce MAJA WIŚNIEWSKA, kl. 3 GIMNAZJUM DĄBROWA

Wyróżnienie MAGDALENA KORNEK, GIMNAZJUM BIADACZ

Wyróżnienie SABINA JANIK, GIMNAZJUM BIADACZ

Wyróżnienie MARTIN CEBULA, GIMNAZJUM BIADACZ

Wyróżnienie DAGMARA PALT, GIMNAZJUM BIADACZ

Wyróżnienie MARTINA WALESKA, GIMNAZJUM BIADACZ

PODZIĘKOWANIA DLA NAUCZYCIELI:

1. MAŁGORZATA SOBOLEWSKA, ZS DĄBROWA I PSP nr1 OPOLE

2. RENATA PLANERT, ZS DĄBROWA

3. KRYSTYNA ZALEWSKA, PSP SKOROGOSZCZ

4. KRYSTYNA PRĄDZYŃSKA, PSP nr7

5. GABRIELA DWORAKOWSKA, PG BIADACZ

JURY:

Renata Planert
Małgorzata Kownacka,
Małgorzata Sobolewska

Wszystkim nagrodzonym i wyróżnionym serdecznie gratulujemy!

Dziennik Lekcyjny

Godziny lekcyjne

 

1. 8:05 - 8:50

2. 8:55 - 9:40

3. 9:50 - 10:35

4. 10:45 - 11:30

5.11:40 - 12:25

6. 12:40 - 13:25

7. 13:40 - 14:25

8. 14:30 - 15.15

Zegar

Ulti Clocks content

Foto

DSCN4101.JPG

Informacje dnia


Dzisiaj jest: Piątek
18 Października 2019
Dzień Pracownika Służby Zdrowia
Imieniny obchodzą
Julian, Łukasz, René
Do końca roku zostało 75 dni.
Zodiak: Waga

Kalkulator

profesjonalny

Sonda

Twój ulubiony przedmiot?
 

Online

Naszą witrynę przegląda teraz 14 gości 


Copyright © 2010 IK. All Rights Reserved.